ГОРЕЩО
Избраха Карина Караиванова - Ганозова за подуправител на БНБ
ЗВУЧНА ПЛЕСНИЦА! Тошко Йорданов гневен: В тази ситуация сме заради политическата алчност на Асен Василев (ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО! Делян Пеевски след решението за Съвета за мир: Петроханците днес приключиха! (ВИДЕО)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! След предложението на Делян Пеевски: Парламентът задължи МС да внесе закон за ратифицирането на Споразумението за мир
ПИК TV! Борисов: Вижте им морала на ППДБ - двама съдружници във фирма станаха областен и зам. областен управител (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Опасната сграда зад Централна поща, за която регионалният сайт „Петел“ информира преди време по сигнал на читател, вече е ремонтирана и измазана.
препоръчано
Тя застрашаваше живота на минувачите с падаща мазилка, а единствения предпазен елемент беше бележка с надпис:„Внимание!“

Още на другия ден след публикацията постройката беше оградена със сигнална лента, а една седмица по-късно и ремонтирана. Пешеходците вече могат спокойно да минават по тротоара по ул. „Парижка Комуна“.

Поредни аварии оставиха без топла вода части на София
7514
преди 2 часа
Три жалби спъват важен булевард в Пловдив
7396
преди 23 часа
Ограничават движението в двете тръби на тунел „Топли дол“ на АМ „Хемус“
7215
на 12.03.2026


