ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО! Пеевски от Кърджали: Държавата трябва да е стабилна и да има добър бюджет - само така може да се работи за хората и те да са доволни (СНИМКИ)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Тристранката се разбра за бюджета за догодина
САМО В ПИК! Калин Каменов с подробности за грозната провокация на "Възраждане" пред дома му: Било е сбирщина на хора с всякакви комплекси. Нови избори може да са пагубни за държавата (ВИДЕО)
Атанас Зафиров: Искаме Европа, която обединява, а не разделя
Желязков: Нямаме право да напуснем кораба в този критичен за страната момент!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
На 18 септември на метростанция „Красно село“, по линия 3 на метрото, в близост до касата, касиерка, работеща в „Метрополитен“ е открила пари. До момента в полицията не е постъпил сигнал за изгубена сума.
препоръчано
Столичната дирекция на вътрешните работи търси съдействие за откриване на собственика. За доказване на собственост е необходимо той да предостави съответните подробности - сумата, купюри и други детайли.
Към момента парите са на съхранение в сградата на сектор „Метрополитен“ – СДВР, намираща се на адрес гр. София, бул. „Драган Цанков“ № 5; телефон за информация - 029820419.
Пияна жена предизвика масов бой с пребит и арестувани в нощен бар в Сандански
1615
преди 5 минути
Спипаха мъж без книжка и с положителна проба за алкохол
2963
преди 25 минути
Обвиниха 18-годишен младеж за измама в социалните мрежи
9389
преди 2 часа
Криминално проявена жена обра пенсионерка в Сливен
8165
преди 2 часа


