ГОРЕЩО
КРИЗАТА С ГОРИВАТА: Как балканските държави търсят решения срещу скока на цените
ПОТРЕСАВАЩИ КАДРИ: Какво става с тризначките? Влачат куфари и крещят с цяло гърло из Лондон (ВИДЕО)
ЗА ДА НЯМА ГРЕШКИ: ППДБ с нови телевизионни опорки по случая "Петрохан“
ГРЕДА: Коцев отсвирил Асен Василев за листите на ППДБ във Варна
УЖАСЪТ „Петрохан“: Николай Златков и 15-годишният Александър – обезкосмени; уреди за клизма и лазерен епилатор, открити в кемпера на Калушев и в къщата в с. Българи
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Американската компания „Дисни“ може в скоро време да излезе с предложение за закупуване на социалната мрежа „Туитър“, съобщи агенция „Блумбърг“.
Според нейни източници финансовите консултанти на Дисни в настоящия мамент правят оценки на стойността на „Туитър“, за да определят размера на сумата, която може да бъде предложена на ръководството на компанията.
Един от потенциалните купувачи на „Туитър“ е и компанията „Сейлфорс“, която разработва софтуер. По-рано Си Ен би Си съобщи, че „Туитър“ може да получи предложения от няколко компании, включително „Алфабет“, която е собственик на „Гугъл“, „Епъл“, и „Туенти фърст сенчъри Фокс“, която е собственост на Рупърт Мърдок.
препоръчано
свързани новини
„Дисни” ще патентова джедайския меч от „Междузвездни войни”
10076
на 19.08.2016
Изпълнителният директор на "Дисни" подаде неочаквано оставка
8641
на 05.04.2016
Ограничението от 140 знака на съобщенията в "Туитър" остава, но е смекчено
15871
на 20.09.2016
Акциите на Туитър паднаха до историческо дъно
10022
на 04.05.2016


