ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Украинският Севастопол се отказа от идеята да привлече българските национали Владимир Гаджев и Станислав Манолев. Решението на клубното ръководство е окончателно, разкри тв каналът Футбол 1.
Гаджев беше смятан за сигурно ново попълнение на тима, воден от Ангел Червенков, но в крайна сметка от Севастопол не са се разбрали с "Левски" за трансферната сума. Колкото до
Манолев бе уговарян да подпише с украинския отбор лично от Червенков след контролата между Литекс и Амкар в Турция преди няколко дни, но бившият футболист на ПСВ Айндховен е заявил, че иска да играе на по-високо ниво.
Вчера Севастопол привлече от Металург (Запорожие) халфа Александър Максимов, който играе на позицията на Гаджев. Националът на "сините" по всяка вероятност ще остане на "Георги Аспарухов" до края на сезона, а Манолев продължава да се готви с Литекс, но изчаква предложения от чужбина.


