ГОРЕЩО
САМО В ПИК TV! Цъка ли "Баба Алино" 2 във Варна? Журналистката Наталия Господинова с нови разкрития за скандалния пъзел и как кметът Коцев гази закона (ВИДЕО)
ПИК TV! Земеделецът Красимир Кумчев: Можем да бъдем абсолютно независими в производството на храни. Намерението с "Кошница с грижа" на правителството е добро, но... (ВИДЕО)
ПИК TV! Топ експертът инж. Ангел Попов с експертно мнение как да спрем да се избиваме по пътищата: Трагедията на "Челопешко шосе" можеше да се предотврати (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Столичният общински съветник Станислав Младенов бие аларма - задава се нова криза с чистотата заради кмета Терзиев (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Кандидат-кметът за "Средец" Пламена Заячка ПОСОЧИ ГОЛЕМИТЕ проблеми в района: Ако това управление е най-доброто, защо 7 години не ги решава? (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Северна Ирландия има правото да напусне Обединеното кралство и да се присъедини към Европейския съюз след Брекзит, за първи път заявиха министри, пише вестник The Times.
препоръчано
Това е поредният удар срещу усилията на премиера Тереза Мей да запази кралството заедно. Министрите уточниха, че Северна Ирландия ще трябва отново да кандидатства за членство в ЕС като нова страна.
Този коментар се случва, докато държавните служители се подготвят от утре да поемат контрола над бюджета на Северна Ирландия: след провала на политическите партии в провинцията да постигнат съгласие за разделението на отговорностите.
Българин осъден след фатална катастрофа със загинало бебе в Англия
5238
преди 1 часа
Ариана Гранде с ултиматум към Белия дом
7473
преди 1 часа
Евакуираха терминал на летището в Хамбург заради пробив в сигурността
4935
преди 2 часа


