ГОРЕЩО
Колтуклиева: Асен заличи Лена, а Киро го е страх дори името му да произнесе
Наталия Киселова ПРОГОВОРИ и КАЗА истината за референдума за еврото - ето с какви аргументи ударила Радев през ръцете
ГОРЕЩА ТЕМА! Остриета на ГЕРБ разобличиха Радев за поканата за Съвета за мир: Истината пристигна по дипломатически път. Лъжата - по политически
ХИТ! Жестока гавра със сутрешните блокове заради истерията им по Радев
ЛЪЖА ИЛИ ИСТИНА? Руски медии знаели 3 часа по-рано за оставката на Румен Радев (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Делегация от Северна Корея, в чийто състав влизат десет човека, пристигна във Владивосток на четвъртия Източен икономически форум (ИИФ), съобщи в сряда пред журналисти губернаторът на Приморския край Андрей Тарасенко, предава ТАСС, цитирана от "Фокус". „Тук е съставът на делегацията, но не знам кой я оглавява. Беше пояснено, че министърът на икономиката е тук. Има десет човека… Ще бъдат на пленарното заседание, в трибуните“, поясни той.
препоръчано
свързани новини
Бизнесмен стана кмет на Владивосток
8882
на 21.12.2017
ИИФ ще се проведе във Владивосток от 11 до 13 септември, а в програмата влизат повече от 70 делови мероприятия, включително панелни сесии, бизнес диалози и кръгли маси.
15 години след катастрофата във "Фукушима": Най-голямата АЕЦ подновява работа
11199
преди 12 часа
Доживотен затвор за убиеца на бившия японски премиер Шиндзо Абе
7714
на 21.01.2026
Ким Чен-ун уволни вицепремиера си, раздразнен от "некомпетентността" му
16279
на 20.01.2026
Препълнен със сватбари рейс се обърна в Индия, има много загинали и ранени
9604
на 19.01.2026


