BG EN

Северна Корея отхвърли санкциите на Съвета за сигурност на ООН като „несправедливи, нечестни и неморални“

СВЕТЪТ ДНЕС

Северна Корея отхвърли санкциите на Съвета за сигурност на ООН като „несправедливи, нечестни и неморални“

3210
на 04.03.2016
Северна Корея отхвърли санкциите на Съвета за сигурност на ООН като „несправедливи, нечестни и неморални“
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

В петък Северна Корея отхвърли санкциите на Съвета за сигурност на ООН срещу комунистическата държава като „несправедливи, нечестни и неморални“, предава AFP.

препоръчано

„Укрепването на нашата ядрена възпираща програма е легитимно упражнение на нашето право на самозащита, което ще продължи толкова дълго, колкото враждебната политика на САЩ“, се казва в съобщение на външното министерство в Пхенян.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Ето го ексклузивния хороскоп на Алена за 20 декември - Раците да внимават как си харчат парите, успехът се усмихва на Девите САМО В ПИК: Ето го ексклузивния хороскоп на Алена за 20 декември - Раците да внимават как си харчат парите, успехът се усмихва на Девите
ПИК TV x
Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Променливо време за празниците, дъжд, сняг и захлаждане след Коледа Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Променливо време за празниците, дъжд, сняг и захлаждане след Коледа
ново
Днес: 40
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК