ГОРЕЩО
ЦИРК БУШ ПАСТИ ДА ЯДЕ! От името на всички НЕпротестиращи връчваме оставката на Козилата Ерато
ГОРЕЩО В ПИК: Коледната ваканция на депутатите увисна на косъм заради ППДБ
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Бащата на Сияна: Потресен съм, че съдът пусна срещу 5000 лв. убиеца на полицая Георги. Когато караш с 60 км над ограничението, това си е живо убийство (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Недялко Недялков за публичното заличаване на Колтуклиева от ПП: Това е полумъжко деяние, найотициновщина. В момента Сорос изсипва огромни пари у нас, в Сърбия и в Унгария (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Испанските Севиля и Виляреал са отправили запитване към Милан относно възможността да привлекат халфа Сусо. Футболистът бе привлечен на "Джузепе Меаца" от Ливърпул през януари, но почти не получи шанс за изява през миналия полусезон. 21-годишният испанец записа само 6 мача и престоя на терена точно 234 минути.
Според "Калчомеркато", от услугите на Сусо се интересуват два отбора от родината му, като това са Севиля и Виляреал. Милан по принцип е в добри отношения със севилци, като от там купиха нападателя Карлос Бака и в същото време продадоха защитника Адил Рами.
препоръчано
Спортал
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Тръмп получи новоучредената Награда за мир на ФИФА
8612
преди 1 часа
Жребият за Световното първенство ще се тегли днес
9919
преди 9 часа
Десподов профука дузпа за ПАОК
11257
на 04.12.2025
ПРОМЯНА: Бивш вратар на Левски смени агентите
13277
на 03.12.2025


