Севиля разби Бетис в градското дерби за Купата на краля

4638
на 12.01.2016

Севиля продължава със силната си домакинска серия, след като разби градския си съперник Бетис с 4:0 в осминафинален реванш на Купата на краля. Първата среща преди седмица завърши 2:0 за „червено-белите“.

Тимът на Унай Емери се отърси от слабия старт на сезона и вече записа осма поредна домакинска победа. В седем от срещите в тази серия Севиля не допусна гол във вратата си на „Рамон Санчес Писхуан“.

Капитанът Хосе Антонио Рейес откри резултата в четвъртата минута, а половин час по-късно Адил Рами удвои с хубав удар с левия крак. Резервата Кевин Гамейро беше точен в 73-ата минута с първото си докосване до топката в мача. Гаел Какута добави едно попадение за успеха минута преди края.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 май - Близнаците да си наложат спокойствие, Козирозите да се пазят от скандал с брачната половинка САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 май - Близнаците да си наложат спокойствие, Козирозите да се пазят от скандал с брачната половинка
ПЪРВО В ПИК! Слави събра 1000 души на среща в Пловдив (ВИДЕО/СНИМКИ) ПЪРВО В ПИК! Слави събра 1000 души на среща в Пловдив (ВИДЕО/СНИМКИ)