ГОРЕЩО
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Александър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
ВРЕМЕ ЗА ПЛАЖ! Слънцето напича, валежи са възможни следобед само на изток и над планините (КАРТИ)
SMS-и получавали служителите от Министерския съвет да отидат на протест в защита на Борисов
Седем души протестират в защита на Бойко Борисов пред Министерския съвет в момента. Четири жени и трима мъже на средна възраст демонстрират размера на обществена подкрепа към правителството на ГЕРБ. Няколко коли на жандармерията охраняват митинга на "Дондуков" 1.
"И ние плащаме скъп ток, но какво от това? Човекът /бел. ред. - Бойко Борисов/ направи много за тази страна - станахме европейска държава! И ако искате да знаете кървавите сблъсъци бяха предизвикани от пияни и наркомани", заяви убедено около 60-годишна жена, която отказа да се представи.
SMS-и и имейли с инструкции да отидат на протест в защита на Бойко Борисов и ГЕРБ и днес, и утре, 21 февруари, получават масово служители на администрацията на Министерския съвет, съобщи БГНЕС.
SMS-те започнали да пристигат към 12,30 ч. Съдържанието им било: "Zdraveite! Molia vsi4ki, koito imat vazmojnost da otidat sega kam narodnoto sabranie v podkrepa na Borisov! Tova da se povtori I utre v 12H. Simpatizanti – sashto!”. /“Здравейте! Моля всички, които имат възможност да отидат сега към Народното събрание в подкрепа на Борисов! Това да се повтори и утре в 12 часа. Симпатизанти – също!”. препоръчано


