ГОРЕЩО
Да подкрепим България в историческия мач срещу Белгия
СЛУЧАЯТ "ПЕТРОХАН": Издирването на Ивайло Калушев и още двама продължава
Прикривал ли е Зеления Октопод канал за Сърбия през Петрохан и каква е връзката им с Терзиев и Бойко Рашков? (ДОКУМЕНТ)
МРЕЖАТА ГЪРМИ! След признанието на Васил Терзиев, че е спонсорирал паравоенната група "Петрохан", въпросът е: Терористи ли са ППДБ
НПО-тата на Прокопиев, свързани с мистериозното тройно убийство край Петрохан - разследвани от 2 години
Европа
Седем от десет европейски граждани са на мнение, че политиката на Брюксел е на грешен път
2138
на 21.10.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Седем от десет европейски граждани са на мнение, че политиката на Брюксел е на грешен път. Това сочи проучване на института „Бертелсман“, цитирано от T-Online.
препоръчано
За цели 77 процента от участвалите в анкетата действията на Общността не са възможно най-добрите, които политиците могат да предприемат.
Изследването е проведено през юли 2015 г., в разгара на дискусията за гръцката дългова криза. Въпреки критиките обаче 71 % от респондентите са били категорични, че ако има референдум за членство в ЕС, ще гласуват за оставането на страната си в структурите на Общността.
свързани новини
Брюксел съкращава парите за вино
7009
на 20.10.2015
В Германия хванаха кокаин за 4.6 млн. евро в тир
5883
преди 2 часа
Товарен влак с цистерни дерайлира в Русия
6865
преди 2 часа
Договорът между САЩ и Русия за ограничаване на ядрените оръжия изтече
5126
преди 3 часа
Бурята "Леонардо" удари Испания и Португалия
6972
преди 3 часа


