BG EN

Сезонът по Черноморието продължава, хотелите са пълни

Региони

Сезонът по Черноморието продължава, хотелите са пълни

8161
на 11.09.2016
Сезонът по Черноморието продължава, хотелите са пълни
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Хотелиери и експерти в туристическия бранш определят тазгодишния сезон като един от най-добрите през последните години, предаде БНТ.  Това лято повече туристи от Германия и Русия са избрали да почиват на Българското Черноморие. 

В туристическия бранш отчитат над 40% увеличение на летовниците и от двете страни. Към курортите ни сериозен интерес проявяват и гости от Чехия, Полша и Словакия. Туристическият сезон продължава. Хотелите по Северното Черноморие са пълни. Много от тях са изцяло заети до средата на септември.

В бранша очакват да отчетат повече приходи и повече нощувки в края на месеца. Интерес към Черноморието има и след 15-и септември, когато цените падат, а намаленията стигат и до 40%. Много хотели ще работят и през октомври.

препоръчано
свързани новини
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Георги Харизанов с ТОП ИДЕЯ пред ПИК TV какво може да накара хората да отидат до урните: На аудиторията й липсва дебат между... (ВИДЕО) Георги Харизанов с ТОП ИДЕЯ пред ПИК TV какво може да накара хората да отидат до урните: На аудиторията й липсва дебат между... (ВИДЕО)
ново
Днес: 103
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК