ГОРЕЩО
Най-голямата консервативна конференция CPAC продължава работата си с пълна сила заедно с делегацията на ДПС
ПОЛИТИЧЕСКА ПРИСЪДА! Проф. Михаил Константинов разкри коя е АБСОЛЮТНАТА ГЛУПОСТ в изборните бюлетини
МРЪН-МРЪН: Божо Косичката оглуша за незаконния избор на Гюров за премиер. Опорките на ППДБ къртят!
ЮРУШ НА ИЗБОРИТЕ! Нинова наля ботокса, тури гланца и хукна да набира точки за незабележимата си партия. Пътьом нахока кабинета на Гюров
ТАКТИЧЕСКИ ПРОВАЛ: Ген. Атанасов призна ГОЛЯМАТА ГРЕШКА на ППДБ
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
4 по Рихтер е силата на земетресението, регистрирано в 11.30 часа в акваторията на Черно море, на около 8 км от нос Калиакра, съобщи дежурният сеизмолог от БАН, пише "Фокус".
препоръчано
„Най-силно трусът е усетен в района на Каварна, по-слабо в района на Шабла, Балчик и Варна”, уточни сеизмологът. По думите й, ако епицентърът на труса е бил на сушата, би могъл да причини щети, но в случая морето е обрало сеизмичните вълни и е слабо усетено.
„Към момента е регистриран един по-слаб вторичен трус”, уточни сеизмологът.
По думите й очакването е, че вторичните трусове ще бъдат по-слаби.
Извънредно! Земетресение от 4 по Рихтер разлюля Варна! (обновена)
91818
на 15.07.2015


