ГОРЕЩО
Момчето за всичко на Кирил Добрев - Крум Зарков, да си каже с коя кола го замъкнаха в прокуратурата да се разбира за срамната сделка с апартамента на "Дондуков"
ДОСИЕТАТА "КАЛУШЕВ": Какво крие министър Дечев за Петроханската секта? Изскачат нови връзки с кмета Терзиев
Fibank отново подкрепи Българската федерация по художествена гимнастика
РАЗПАДЪТ ОКОЛО ТЕРЗИЕВ НЕ СПИРА: Напусна и зам.-кметът му по култура и образование
ПЪРВО В ПИК TV! ДПС-Ново начало предлага най-бедните пенсионери да получат по 55 евро за Великден, останалите - по 15 евро (ВИДЕО)
СВЕТЪТ ДНЕС
Секретните служби на САЩ са разпитали заподозрян за изпращането на екскременти на министъра на финансите на страната
3602
на 26.12.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Секретните служби на САЩ са разпитали човек, който е заподозрян, че е изпратил колет с екскременти на министъра на финансите на страната Стивън Мнучин, съобщава ABC.
препоръчано
Отбелязва се, че от Секретните служби са стигнали до заподозрения, след като с тях са се свързали от полицията в Лос Анджелис във връзка с инцидента.
Под думите на полицаите, именно те се натъкнали на пакета за министъра, а като подател бил посочен „американският народ“.
От правоохранителните органи са отказали да разкрия самоличността на заподозрения.
Превод и редакция: ПИК
14 мигранти се удавиха край бреговете на Турция
6030
преди 4 часа
САЩ евакуират персонал от консулството в турския град Адана заради риск
8036
преди 4 часа
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Тръмп се обади на Путин, за да обсъдят Иран и Украйна
30064
преди 4 часа


