BG EN

Селекционерът на Косово разочарован след равния с България: Опитвахме и опитвахме, но вкарахме само веднъж

Футбол

Селекционерът на Косово разочарован след равния с България: Опитвахме и опитвахме, но вкарахме само веднъж

4462
на 26.03.2019
Селекционерът на Косово разочарован след равния с България: Опитвахме и опитвахме, но вкарахме само веднъж
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Селекционерът на националния отбор по футбол на Косово Бернар Шаланде бе доволен от представянето на своя отбор, но не и от резултата след равенството в домакинството срещу България.

препоръчано

В квалификация за Европейското първенство през 2020 година националните отбори по футбол на Косово и България завършиха в Прищина наравно 1:1.

"Не съм доволен от равенството – не скри разочарованието си селекционерът на Косово Бернар Шаланде след двубоя. - Имахме доста възможности да отбележим. Владеехме топката и имахме отлични шансове за гол, но отбелязахме само един. Но опитвахме и опитвахме. България се защитаваше добре, но аз не мога да съм доволен от този резултат".

Под ръководството на Шаланде отборът на Косово регистрира 12-и пореден мач без загуба.

"Не мисля, че България дойде, за да играе защитно, защото поведе в резултата и се опитваше да съхрани аванса си – анализира специалистът. - Срещу Черна гора България игра съвсем различен футбол. В края ние контролирахме играта и принудихме съперника да играе по този начин".

 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 23
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК