BG EN

СЕЛСКА ВЕЧЕРИНКА: Пияни седнаха да се черпят и се сбиха

Животът днес

СЕЛСКА ВЕЧЕРИНКА: Пияни седнаха да се черпят и се сбиха

3897
на 23.05.2019
СЕЛСКА ВЕЧЕРИНКА: Пияни седнаха да се черпят и се сбиха
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

54-годишен мъж е задържан за побой, съобщиха от ОДМВР в Сливен. Причината за конфликта между двамата е процес на изясняване. 

препоръчано

На 22 май след употреба на алкохол 54-годишният мъж с инициали И.Р. от село Дядово е нанесъл побой на своя 67-годишен гост.

Пострадалият е откаран за лечение в МБАЛ-Сливен с наранявания по главата и фрактура на ръката, като няма опасност за живота му.

Пробата за алкохол при задържането на И.Р. е показала 1.54 промила. По случая е започнато досъдебно производство.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Гражданинът Радев напусна президентството - извика си малобройна агитка да го пази от медиите (СНИМКИ/ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Гражданинът Радев напусна президентството - извика си малобройна агитка да го пази от медиите (СНИМКИ/ВИДЕО)
ново
Днес: 95
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК