ГОРЕЩО
КОПАЯТ ДЪНОТО! Цяла партийна организация на БСП напуска "Позитано" на Зарков (ДОКУМЕНТ)
ПУКНАТИНАТА СТАНА ПРОПАСТ: Мирчев смачкан в bTV след удара на Василев - Манол Пейков като Хубавата Елена ли взриви коалицията?
Петър Витанов РАЗКРИ предлагал ли се е Асен Василев за финансов министър. Ето кои ще са първите стъпки на новия кабинет
Огнено дерби в Лондон
ПРОЛЕТНИ КАПРИЗИ! Дъжд ще вали в цялата страна, в планините ще падне сняг - температурите ще варират от минус 4 до плюс 15 градуса (КАРТА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Барак и Мишел Обама са заплатили със собствени средства разходите по грандиозния прием в Белия дом.
препоръчано
Купонът беше в събота, като гостите бяха около 500 на брой. Присъстваха шефове на корпорации, лобисти, звезди от шоубизнеса като Принс и Стиви Уондър. Принс дори изнесе мини-концерт, по всяка вероятност без хонорар.
"Президентът и Първата дама заплатиха със собствени средства разходите по приема", подчерта на брифинг говорителят на Белия дом Джош Ърнест в отговор на журналистическо питане. "Приемът бе импровизиран, като не бе в програмата на президента". /БГНЕС


