Семейството на убития Стоян Балтов: Съдия Петя Крънчева се гаври с нас 6 години
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
"Тримата убийци на Стоян Балтов са на свобода. Очаква се решението на съда до 10 януари", съобщи в ефира на Нова телевизия братът на студента, който бе убит пред дискотека "Амнезия" в Студентски град Борислав Балтов (на снимката).
Той припомни, че убийците са задържани благодарение на това, че след инцидента те са отишли в болницата, където е бил брат му и са нападнали лекарите. Борислав заяви, че всички са убедени, че делото за смъртта на брат му е бавено умишлено толкова години.
По думите му, те дори са се подигравали със семейството му. Пример за това е, че доста пъти се е случвало да не присъстват на дела и винаги обяснявали, че са забравили за тях
"Ако един съвестен съдия, искаше да приключи делото бързо, щеше да го приключи за седмица", коментира Борислав Балтов. Той обвинява за всичко съдия Петя Крънчева. Майката на Стоян заяви в телефонен разговор, че съдия Крънчева буквално се е гаврила с тях шест години.


