ГОРЕЩО
Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Проф. Михаил Константинов с убийствен въпрос: Изяде ли Радев втория мандат на Йотова
ПРОГНОЗА: Партията на Радев ще бъде политически приют за изпаднали десета, бекапета, олигарси, мафиоти и московски мекерета
Александър Йорданов: То бива слагачество, но като това на ППДБ пред Радев не бива - яки комунистически фамилии се чакат в президентската партия
СТРАШНА ИЗЛАГАЦИЯ! ППДБ станаха за смях с турнето на прасето: Кой ще бъде свинар - Кокорчо или Пърхота? Девизът ще е "Те освиниха София"
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Канадските сенатори приеха в четвъртък закон, който легализира използването на марихуана, предава AFP, цитирана от Фокус.
52-ма гласуваха „За“, 30 „против“ и един сенатор се въздържа.
Законът, който беше изменен от сенаторите, сега ще се върне в долната камара на парламента, който прие закона през ноември, но сега ще трябва да гласува променения закон.
препоръчано
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! Марихуана изкласи на метри от хипермаркет в София
21889
на 04.06.2018
РАЗКРИТИЕ! Сърби работят в български плантации за марихуана в САЩ
15230
на 02.05.2018
Край Скопие откриха лаборатория за производство на марихуана
12012
на 29.04.2018


