ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Шефът на "Галъп" Петко Петков: Октомври ще е решаващ за "Прогресивна България". Йотова е опитен политик (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева разкрива кои са първите успехи и провали на властта: Задават се тревожни дни и сериозни предизвикателства (ВИДЕО)
НОВИ ПОДРОБНОСТИ! Гадже на попфолк певица чуло зверските викове на Владо Загатото, преди да бъде убит (СНИМКИ)
ПРОСТА АРИТМЕТИКА: Демерджиев е придобивал по 1,32 имота на месец - да не е бил адвокат на султана на Бруней
Александър Йорданов: ПП и ДБ да не се кокошинят - единственият вариант за победа на президентските избори е...
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Американският сенат утвърди проектобюджета за отбрана за финансовата 2018 година, съобщава ТАСС.
препоръчано
Според информацията, той ще е 692 милиарда долара.
Документът бе приет с преобладаващо мнозинство от 100 сенатора.
Финансовата 2018 година в САЩ стартира на 1 октомври 2017 година.
По-рано от Белия дом поискаха за военни нужди през 2018 година 603 милиарда долара и 65 милиарда за провеждането на военни операции в чужбина.
За сравднение бюджетът за отбрана за финансовата 2017 година бе 619 милиарда долара.
Превод и редакция: ПИК


