ГОРЕЩО
СЛУХ: Няма да повярвате коя е първата кандидат-президентска двойка - фен на тайните телефонни записи драпа за "Дондуков" 2
САМО В ПИК! Депутатът Владислав Панев продължава да си ръководи фирмите? (СНИМКИ)
ЩЕ СИ ИЗБОДАТ ОЧИТЕ: Започна яростна война между протестърите адвокати Методи Лалов и Николай Хаджигенов (СНИМКИ)
РАЗРУШИХА ГОЛЕМИЯ МИТ за “репресираната“ европрокурорка Теодора Георгиева
МЪЛНИЯ В ПИК! Проговори прокурорката, изместена от Теодора Георгиева: Никога не съм заявявала отказ да заема поста европейски прокурор
Америка
Сенатът утвърди генерал Джон Хайтън за заместник началник на Комитета на началник щабовете
3824
на 01.08.2019
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Комисията по въоръжени сили към Сената на САЩ утвърди назначението на генералът от Военновъздушните сили на САЩ Джон Хайтън за заместник председател на Обединения комитет на началник щабовете – втори по ранг военен чин в страната, се посочва в профила на Комитета в „Туитър”, цитиран от "Газета".
препоръчано
Зад кандидатурата на Хайтън са застанали 20 сенатори, а срещу нея са гласували седем.
Сега указът за назначението на Хайтън трябва да бъде подписан от Доналд Тръмп.
В момента Хайтън е начело на Стратегическото командване на Въоръжените сили на САЩ, което обединява стратегическите ядрени сили, противоракетната отбрана и космическите сили.
Превод и редакция: ПИК
В САЩ повдигнаха обвинения срещу бившия кубински президент Раул Кастро
4269
преди 8 часа
Тръмп: Mоже да се наложи да ударим Иран още по-силно, а може би не
4957
преди 8 часа


