Сензация за Купата на Краля! Селта матира Реал

9698
на 26.01.2017

Селта се класира за полуфиналите в турнира за Купата на Краля. На четвъртфиналите на състезанието тимът от Виго отстрани европейският и световен клубен шампион Реал Мадрид. В реванша във Виго двата отбора завършиха наравно 2:2. Селта победи на "Бернабеу" с 2:1 и с общ резултат от двата мача 4:3 продължава напред в турнира, осъществявайки сериозна сензация.

В реванша Селта поведе в 44-ата минута, след като Данило си вкара автогол. Десният бранител опитвайки се да спре опасна атака на домакините, позволи топката да се отклони от краката му и да влети в мрежата. В 62-ата минута Кристиано Роналдо върна надеждите на Реал в двубоя - попадение за 1:1. В 85-ата минута Даниел Вас отново даде преднина в резултата за Селта. Крайното 2:2 оформи Лукас Васкес в 90-ата минута на мача.

Така Селта се радва на престижно класиране за полуфиналите, след два много силни мача с "белия балет"! В Реал ще се съсредоточат върху представянето на тима в Примера дивисион и Шампионска лига.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 май - възможни финансови загуби за Телците, непредвидени трудности за Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 май - възможни финансови загуби за Телците, непредвидени трудности за Стрелците
ПИК TV! Бившият главсек на МВР Петър Тодоров с горещ коментар за трагедията с кола на НСО: Дружките на Кирил Петков на задната седалка не трябва да са обичайна практика (ВИДЕО) ПИК TV! Бившият главсек на МВР Петър Тодоров с горещ коментар за трагедията с кола на НСО: Дружките на Кирил Петков на задната седалка не трябва да са обичайна практика (ВИДЕО)