Сензация! Каляри обърна Интер на „Джузепе Меаца“

6912
на 16.10.2016

Отборът на Интер продължи с изключително непостоянните си изяви от началото на сезона и загуби с 1:2 домакинството си на Каляри в мач от 8-ия кръг на Серия А. Възпитаниците на Франк де Бур можеха да дръпнат резултата още в 26-та минута, но капитанът Мауро Икарди пропусна дузпа.

„Нерадзурите“ все пак излязоха напред в 55-та минута с гол на Жоао Марио, но допуснаха пълен обрат в последните 20 минути на двубоя. Федерико Мелкиори изравни в 71-та минута, а 5 минути преди края на редовното време Самир Ханданович си отбеляза автогол за крайното 1:2. След тази загуба Интер остава в долната половина на таблицата и заема 12-то място с 11 точки, докато Каляри се изкачи до 7-ма позиция с актив от 13 точки.

Останалите резултати:

Фиорентина – Аталанта 0:0 Дженоа – Емполи 0:0 Лацио – Болоня 1:1 Сасуоло – Кротоне 2:1.

САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за втория ден на май - Раците си печелят врагове, трудности очакват Девите САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за втория ден на май - Раците си печелят врагове, трудности очакват Девите
Любен Дилов пред ПИК TV: Уж реномираната кантора на Лена е произвела дърводелско изделие за Корал?! Все едно да обереш къща и да си изпуснеш личната карта вътре (ВИДЕО) Любен Дилов пред ПИК TV: Уж реномираната кантора на Лена е произвела дърводелско изделие за Корал?! Все едно да обереш къща и да си изпуснеш личната карта вътре (ВИДЕО)