Сензация: Мъри Стоилов и Астана отпаднаха безславно от Купата на Казахстан

4830
на 19.04.2017

Воденият от Станимир Стоилов тим на Астана претърпя голям шок, след като отпадна на 1/8-финалите в турнира за Купата на Казахстан.

Отборът загуби гостуването си на втородивизионния Жетису с 1:2 и така е аут от надпреварата, а това без съмнение е огромна сензация.

Още в 5-ата минута Байсебеков даде аванс на Астана, но домакините постигнаха пълен обрат след попадения на Хромцов в 75-ата минута и Шакин в последните минути на сблъсъка.

WINBET – най-голямото разнообразие от игри и джакпоти! (18+)

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена - ето какво вещаят звездите за всяка зодия на Лазаровден САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена - ето какво вещаят звездите за всяка зодия на Лазаровден
Виктор Димчев пред ПИК TV: Борисов е преценил, че ППДБ ще са малкото братче на ДПС, а не големият ръжен в ръката на Агата (ВИДЕО) Виктор Димчев пред ПИК TV: Борисов е преценил, че ППДБ ще са малкото братче на ДПС, а не големият ръжен в ръката на Агата (ВИДЕО)