СЕНЗАЦИЯ: Хирона победи Барселона в дербито на Каталуня

Топ новина

8819
на 11.12.2023

Хирона победи шампиона Барселона с 4:2 на шампиона като гост в среща от 16-я кръг на испанската Ла Лига. Мачът се игра на Олимпийския стадион в Каталуня.

WINBET – Ранно изплащане за брой голове за първи път в България! (18+)

Гостите откриха резултата с гол на украинецът Артьом Довбик в 12-ата минута след асистенция на друг представител на тази държава - Виктор Циганков. Мегазвездата Роберт Левандовски изравни в 19-ата след пас на Рафиня.

Мигел Гутиерес Ортега даде нов аванс на Хирона с гол в 40-ата минута. Асистенцията беше на Иван Мартин, предава развоя "Фокус“.

Двата тима си отбелязаха още три гола през втората част. Първо гостите покачиха на 3:1 чрез Валери в 80-ата. Асистенцията беше Кристиан Стуани.

Барса намали в 1-ата минута на добавеното от съдията време на мача чрез Илкай Гюндоган. Пасът беше на Феран Торес.

Крайното 4:2 оформи Кристиан Стуани в 5-ата минута на добавеното време.

С успеха Хирона продължават да летят в Ла Лига. Те са първи с 41 точки - на 2 пред Реал Мадрид. Барселона са 4-и с 34 точки.

САМО В ПИК! Ексклузивен хороскоп на Алена за последния ден на април: Нова работа за Телеца, Раците да не мърдат много, а Скорпионите да тръгват за чужбина САМО В ПИК! Ексклузивен хороскоп на Алена за последния ден на април: Нова работа за Телеца, Раците да не мърдат много, а Скорпионите да тръгват за чужбина
ПИК TV! Парламентът заседава извънредно по Закона за хазарта (НА ЖИВО) ПИК TV! Парламентът заседава извънредно по Закона за хазарта (НА ЖИВО)