BG EN

Сергей Лавров: Русия ще отговори тежко на неприятелските действия на САЩ

ЧАС ПИК

Сергей Лавров: Русия ще отговори тежко на неприятелските действия на САЩ

8067
на 13.03.2016
Сергей Лавров: Русия ще отговори тежко на неприятелските действия на САЩ
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

 Руският министър на външните работи Сергей Лавров заяви, че властите на страната ще отговорят на всяко неприятелско действие от страна на САЩ, предаде Regnum, цитиран от "Фокус".
„Далеч не всичко е подвластно на Вашингтон. Тази каубойска настройка, разбира се, ще отиде в миналото. Това е болезнено и ще отнеме време“, заяви Лавров. Той добави, че руските власти ще чакат времето, когато „новата реалност се установи в главите на вашингтонските политици“. „Разбира се, ще даваме тежък отговор на всяко неприятелско действие по наш адрес“, добави руският външен министър.
Според Лавров Вашингтон разбира своята неспособност да решава самостоятелно всички сериозни световни проблеми. „Властите на САЩ дори и сега не могат да повлияят на отдавнашни свои съюзници като Турция например, която игнорира всичките им препоръки що се отнася до сирийското урегулиране“, каза Лавров. 

препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV: Народните избраници гласуват правила за избор на ръководството на НЗОК - НА ЖИВО ПИК TV: Народните избраници гласуват правила за избор на ръководството на НЗОК - НА ЖИВО
ново
Днес: 106
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК