ГОРЕЩО
„Топлофикация Перник“ дари високотехнологична апаратура на Профилакториума: Инвестиция в здравето и бъдещето на Перник
Доц. Стойчо Стойчев пред ПИК TV: Няма нова политическа вълна, а преразпределение на вот за държавната хранилка (ВИДЕО)
ПЪРВО В ПИК! Пеевски сигнализира прокуратурата за недопустима намеса на служебния министър в работата на професионалния състав на МВР
Хекимян осветли пъклените планове на Васко Ухото: Иска да превърне този прекрасен столичен район в новото сметище на София
ПИК TV! ЦИК с нови данни за предстоящите избори: Купените 12 837 машини са от 2021 г., ремонтите им се поемат от държавата (ВИДЕО)
СВЕТЪТ ДНЕС
Сергей Лавров ще обсъжда въпросите на сигурността по време на срещата на АСЕАН
4930
на 07.08.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Руският външен министър Сергей Лавров продължава работното си посещение в Манила, предава ТАСС, цитирана от Фокус. В понеделник руският първи дипломат ще вземе участие в срещата на външните министри на страните от АСЕАН, както и в сесията по сигурността на организацията.
препоръчано
Накрая той ще вземе участие в министерската среща Русия – АСЕАН.
На тези срещи, той ще повдига въпроси от международно значение, като ситуацията в Сирия, Украйна и Корея.
Лавров: Китай и АСЕАН искат да се създаде по-широко евразийско партньорство
11714
на 28.05.2017
Лавров и Кери се срещнаха в Куала Лумпур на срещата на АСЕАН
7577
на 06.08.2015


