ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО: Мъж е задържан във връзка с тройното убийство на хижа "Петрохан", издирват 16-годишно момче
САМО В ПИК! Атанас Русев ПРОГОВОРИ за познанството си с разстреляните в хижа "Петрохан": Не съм чувал Калушев от 10 години. Най-вероятната версия е за… (СНИМКИ)
НАДВИСВАТ ОБЛАЦИ! Мъглите от сутринта ще преминават в дъжд, над 2000 метра - в сняг (КАРТИ)
Харизанов ПОДРЕДИ ПЪЗЕЛА за служебен премиер: Ето между кого ще се колебае Йотова
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Проф. Йонко Мермерски: Няма скандал с Гренландия, тя трябва да е управлявана от САЩ за защита от Путин и Китай, вижте кой е летял с "Лолита експрес" на Епстийн... (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Серен диоксид над нормата е измерен вчера в Гълъбово, съобщи на интернет страницата си Изпълнителната агенция по околна среда.
препоръчано
Регистрираните стойности са 2 пъти над средночасовата норма и според специалистите от РИОСВ-Стара Загора се дължат на "наслагване на емисии от ТЕЦ в ЕК "Марица Изток".
Наднормено запрашаване вчера е измерено в четири града - Несебър, Видин, Смолян и Стара Загора. Стойностите са между 1,0 и 1,14 пъти над средноденонощната норма за съдържание на фини прахови частици във въздуха, като най-високи са в Стара Загора.
Серен диоксид над нормите е измерен в Гълъбово
5499
на 02.11.2015


