BG EN

Серина се завръща на корта, жадна за успехи

Тенис

Серина се завръща на корта, жадна за успехи

2662
на 30.04.2014
Серина се завръща на корта, жадна за успехи
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Световната номер едно Серина Уилямс се завръща на корта в Мадрид след дълга почивка и е жадна за нови успехи. "Чувствам напрежение всеки ден. Мисля, че това е добре, защото означава, че все още съм жадна за успехи. Ако не беше така, щеше да ми е безразлично" - каза американската тенисистка в интервю преди надпреварата в испанската столица.

препоръчано

Носителката на 17 титли от Големия шлем игра за последно в началото на април на турнира в Чарлстън, където загуби още първия си мач. След това тя каза, че има нужда от дълга почивка, защото се чувства изтощена от натоварената си програма.

Серина бе забелязана на плажа в Маями миналата седмица, където си почиваше в компанията на своя приятелка.

sportal.bg

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Доц. Стойчо Стойчев пред ПИК TV: Търсенето на служебен премиер и кабинет са част от предварително готов сценарий (ВИДЕО) Доц. Стойчо Стойчев пред ПИК TV: "Търсенето" на служебен премиер и кабинет са част от предварително готов сценарий (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК