ГОРЕЩО
НАПРАВИ ГО НА МАРМАЛАД! Божанков съсипа Кокорчо с този пост и му поиска оставката: Рейтингът му е дъно
Бутнаха мъж от Лъвов мост в София
Ето какво каза Олег Невзоров след разпита
Болезнени думи за краха на "Исторически парк": Ивелин Михайлов обещаваше на инвеститорите Дисниленд с мирис на босилек и история, а им даде бетонен макет с привкус на финансова пирамида
Стана ясно кога се е върнал във Варна Олег Невзоров - полицията го разпитва
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Една от големие звезди на световния тенис Серина Уилямс помогна на пострадалите от урагана „Дориан” на Бахамските острови, съобщават световните агенции, цитирани от „Спортал”.
препоръчано
По-малката от сестрите Уилямс е пристигнала в Насау и е направил дарение на църквата, в която сега живеят много местни жители, които са загубили домовете си.
Повече от 13 000 сгради на Бахамските острови бяха засегнати от урагана „Дориан”. 50 души загинаха, повече от 2 000 са безследно изчезнали.
свързани новини
След урагана „Дориан” на Бахамите безследно изчезнали са 2 500 души
12119
на 12.09.2019
Над 2 хил. души са в неизвестност след урагана "Дориан" на Бахамите
11388
на 11.09.2019
Собствениците на клубовете в НБА Маями и Шарлът Мики Арисън и Майкъл Джордан дариха милион долара на жертвите.
Ураганът "Дориан" намали силата си до тропическа буря
11750
на 09.09.2019


