ГОРЕЩО
СКАНДАЛЕН АБСУРД! "Калашниците" с шофьорски книжки от автошкола фантом в Чехия - над 6000 българи с такива фалшиви свидетелства
Доналд Тръмп на 80! Ето как ще посрещне празника си
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Разбиха група за рекет, изнудване и проституция (ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО! Полицията залови изтощени до смърт 33 нелегални мигранти - лутали се в гората дни наред, яли трева и пили вода от блатата
СЛЪНЧЕВО! Ведрият ден няма да се размине без облаци и валежи, особено над планините (КАРТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
С класирането си на финал на US Open Серина Уилямс стана първата тенисистка, осигурила си участие във финалния турнир на Женската тенис асоциация в Сингапур, съобщиха от организацията. Надпреварата ще се проведе между 20 и 26 октомври.
препоръчано
Лидерката в световната ранглиста ще участва във финалния турнир за девети път в своята кариера. Уилямс е печелила състезанието четири пъти – през 2001, 2009, 2012 и 2013 година, а два пъти е достигала до финала.
„Финалният турнир е цел на всяка една от нас през сезона и съм развълнувана, че ще участвам в него за поредна година и ще имам възможността да защитя титлата си“, каза Уилямс.
Григор Димитров и Иван Иванов разбраха жребия си за турнира в Дъблин
7838
преди 15 часа
Президентът на МОК награди тенис таланта Иван Иванов
9086
на 13.06.2026
Пенливи вина и пълен списък със звезди за мача на Гришо (СНИМКИ)
29749
на 11.06.2026


