BG EN

Серина ще участва в новия филм "Бандата на Оушън"

Тенис

Серина ще участва в новия филм "Бандата на Оушън"

16595
на 10.03.2017
Серина ще участва в новия филм Бандата на Оушън
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Серина Уилямс ще се възползва максимално от почивката си от тениса, след като се отказа от турнирите в Индиън Уелс и Маями заради контузия в лявото коляно.

Американката ще участва с малка роля в "Бандата на Оушън", който този път ще се върти около героините на Сандра Бълок, Кейт Бланшет, Ан Хатауей и др., а не Джордж Клуни и Брад Пит.

Новият "Бандата на Оушън" се очаква по кината на осми юни 2018 година.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 86
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК