ГОРЕЩО
Travellove: Историите, които ще те накарат да стегнеш багажа още днес (СНИМКИ)
Лекарка, живееща в чужбина, с емоционален коментар: Докога ще сме с наивната вяра, че някой ще дойде и ще "оправи нещата"?!
Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО)
Бившият евродепутат Асим Адемов прозря истината за катастрофалния резултат на ГЕРБ - не е заради ППДБ и ДПС, а заради тези вътрешнопартийни грешки
Проф. Киров: Радев има поне два варианта за правителство, той ще е премиерът
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Търновка, употребила алкохол е катастрофирала в старата столица. Пострадали като по чудо няма, предава "Труд".
препоръчано
Произшествието е станало в 02,40 часа във вторник. на кръстовище във Велико Търново.
По първоначална информация лек автомобил Мерцедес, управляван от 22-годишна жена, е излязъл от пътното платно.
При проверка на водачката за употреба на алкохол, апаратът е отчел 2,17 промила. Младата жена е дала кръвна проба за химичен анализ. Произшествието е обработено по административен ред. По случая е образувана преписка.
Над 13 километра опашка от тирове преди Капитан Андреево
623
преди 6 минути
Двигател на ПВО ракета извадиха от водите край Слънчев бряг
11248
преди 14 часа
28 нови случая на морбили за седмица в област Враца
6763
преди 20 часа


