Сесил Каратанчева отпадна на старта в Букурещ

4987
на 12.07.2016

Българската тенисистка Сесил Каратанчева отпадна в първия кръг на турнира в Букурещ с награден фонд 226 хиляди долара, след като загуби от словенката Полина Херцог с 1-6, 6-2, 2-6.

84-та в света Херцог започна много силно и даде само един гейм на Каратанчева в първия сет, но българката отговори подобаващо във втората част, която взе с 6-2, за да изравни резултата.

В решаващия сет обаче отново Херцог се представи значително по-добре и в крайна сметка затвори мача след час и 43 минути игра. Това бе 17-та загуба за Каратанчева от началото на сезона, която заема 206-то място в световната ранглиста.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 април - денят носи успех за Телците, Стрелците имат възможност да попълнят банковата си сметка САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 април - денят носи успех за Телците, Стрелците имат възможност да попълнят банковата си сметка
САМО В ПИК TV! Стойчо Стойчев предупреди за възможен страшен батак, ако Главчев подаде оставка: Всичко се счупи заради изказването на Борисов за външния министър (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Стойчо Стойчев предупреди за възможен страшен батак, ако Главчев подаде оставка: Всичко се счупи заради изказването на Борисов за външния министър (ВИДЕО)