ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО: Взривове в завода за боеприпаси до Трявна
Съдия Петко Минев с БРУТАЛНИ ПОДРОБНОСТИ за издевателствата на пловдивските садисти над жертвата им Георги Кузев (18+)
КОЙ ПЛАЩА СМЕТКАТА? Депутатите ни струват близо 10 млн. евро
Криминален психолог за убийството в Пловдив: Действали са като глутница, жертвата е била обезличена
ЖЕСТОКО УБИЙСТВО! Украинец закла свой сънародник след запой в Слънчев бряг
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Сесил Каратанчева се класира за втория кръг на тенис турнира в Дотън (САЩ) с награден фонд 80 хиляди долара.
Българката записа престижен успех срещу поставената под номер 1 представителка на домакините Дженифър Брейди със 7:5, 6:0 за 75 минути.
28-годишната софиянка, 236-а в света, навакса ранно изоставане от 0:4, а след това от 3:5 взе десет поредни гейма, за да триумфира срещу Брейди, която в момента е 85-а в ранглистата, а в края на миналия сезон стигна до рекордното в кариерата си 60-о място.
С успеха Сесил заработи 10 точки за класацията на WТА и 1216 долара, а за място на четвъртфиналите тя ще играе срещу японката Риза Одзаки, акцентира "Новспорт".
препоръчано
свързани новини
Сесил Каратанчева разби шампионка от "Ролан Гарос"
54750
на 27.10.2017


