ГОРЕЩО
ТЕЖЪК ИНЦИДЕНТ: Две жени загинаха в катастрофа на пътя Айтос-Карнобат
ШИШКОВ ВДИГНА РЪЦЕ за незаконния град край Варна: Историята е много оцапана
НАПРЕЖЕНИЕ: Синдикатите готвят реакция, ако видят това конкретно предложение в бюджета
НЕВИННИ ЖЕРТВИ: Излезлият преди 10 дни от пандиза циганин заклал като агнета Юлиян и Дани (СНИМКИ)
ЗЛОВЕЩО! Потресаващи подробности за кървавата касапница в Угърчин
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Стефани Стоева и Габриела Стоева спечелиха титлата на двойки на турнира от сериите Гран При по бадминтон в Глазгоу (Шотландия) с награден фонд 50 хиляди долара.
препоръчано
Българките, които са номер 1 в схемата, победиха на финала Хедър Олвър и Лорън Смит (Англия) с 21:7, 21:15 за 36 минути. Сестрите водеха убедително през първия гейм, а във втория след 14:14 направиха серия от 7:1 точки и стигнаха до успеха.
СДЕЛКА: ЦСКА привлича бразилец от Гьозтепе
4060
преди 1 часа
ОФИЦИАЛНО: Смяната на собствеността в Левски е факт
7664
преди 1 часа
ОФИЦИАЛНО: Левски взе испански защитник
4766
преди 3 часа
Ботев Пловдив пак ще има дублиращ отбор, очертават се жестоки дербита
7629
преди 19 часа


