ГОРЕЩО
Пуснаха Стоян Колев под домашен арест
СКАНДАЛНО: Потъващата БСП се лепна за Йотова в битката за „Дондуков“ 2
The Pundit: Вашингтон лансира Николай Младенов като кандидат за генерален секретар на ООН
Какво (не) знаем за трагедията в Угърчин. Проституция и пари ли са предизвикали касапницата
ПРЕД ЕВРОЛИДЕРИТЕ: Радев посочи ТРИ ОБЛАСТИ, в които Украйна може да очаква подкрепа от България за своето възстановяване (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Стефани Стоева и Габриела Стоева спечелиха титлата на двойки жени на международния турнир по бадминтон в Анкара (Турция) с награден фонд 5000 долара. Българките, които са водачки в схемата, разгромиха на финала номер 2 Неслихан Иджит и Йозге Байрак (Турция) с 21:11, 21:9 за 25 минути. На смесени двойки Габриела Стоева и Гидеон Маркус Ферналди от Индонезия завоюваха сребърните медали, след като в спора за титлата отстъпиха пред третите поставени Джоунс Янсен и Сисита Янсен (Германия) с 21:17, 17:21, 12:21 за 42 минути./sportal.bg
препоръчано
Златно момиче и актьор с приказна сватба в Милано
66115
на 22.06.2026
Колоездачна обиколка затваря тези пътища
18561
на 18.06.2026


