ГОРЕЩО
Топ криминалист ДИРЕКТНО: Кой е финансирал "клетката" на рейнджърите и защо екоминистърът Сандов ги е "покрил"
ПЪРВО В ПИК TV: Три жени от ДПС-Ново начало на консултации при Йотова за избора на служебен премиер - ето около какви приоритети се обединиха (ВИДЕО/СНИМКИ)
ЕКСКЛУЗИВНО: Мъж е задържан във връзка с тройното убийство на хижа "Петрохан", издирват 16-годишно момче
САМО В ПИК! Атанас Русев ПРОГОВОРИ за познанството си с разстреляните в хижа "Петрохан": Не съм чувал Калушев от 10 години. Най-вероятната версия е за… (СНИМКИ)
НАДВИСВАТ ОБЛАЦИ! Мъглите от сутринта ще преминават в дъжд, над 2000 метра - в сняг (КАРТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Осъщественото днес от Северна Корея изстрелване на балистична ракета е „непростима провокация“ от страна на Пхенян, заяви президентът на Република Корея Пак Кин Хе.
препоръчано
Тя отбеляза, че „Пхенян развива ракетни технологии, за да укрепи режима си.“ Според военното министерство в Сеул опитът е бил несполучлив: ракетата е изчезнала от радарите и е паднала край южнокорейския остров Чеджужо. /ТАСС
Пхенян изстреля ракета с голям обсег
6323
на 07.02.2016


