ГОРЕЩО
Седем задържани при акцията в кметство "Приморски" по случая "Баба Алино"
НОВА ТРАГЕДИЯ! Две деца загинаха при катастрофа на пътя Мездра - Бодунец
Истината зад отказа на Дара да участва в бляскавия фестивал в Баку
Гълъб Донев за бюджета: Хората да са спокойни, ще се справим с това трудно положение
Сензационен обрат в СДВР: Убита ли е шампионката по борба Жанет Немет?
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
СЗО предупреди, че Европа отново е епицентър на пандемията от COVID-19.
препоръчано
До февруари, броят на починалите на стария континент може да се увеличи с още половин милион души, каза шефът на СЗО за Европа и обвини за това недостатъчният брой хора, които се ваксинират.
Облекчаването на част от мерките също е допринесло за увеличаване на броя на инфекциите.
През последният месец темпът на имунизация на континента постепенно спадна. В Испания обаче, 80 на сто от гражданите са ваксинирани с две дози, а в Германия и Франция - около 67 процента. България е на последните места.
Мерц: Русия няма да спечели войната в Украйна
2870
преди 25 минути
САЩ одобрят оръжейна сделка с Турция за над 700 млн. долара
2868
преди 44 минути
Тийнейджъри се биха и клаха в Атина, единият не оживя
4100
преди 1 часа


