ГОРЕЩО
Гълъб Донев за бюджета: Хората да са спокойни, ще се справим с това трудно положение
Сензационен обрат в СДВР: Убита ли е шампионката по борба Жанет Немет?
ГОРЕЩА ТЕМА! Топ експерт посочи всички СИЛНИ и СЛАБИ страни на бюджета на правителството (СНИМКА)
Евгений Михайлов гневно: Само ДПС ли доби смелост да се противопостави на идеята за закриването на Комисията по досиетата?
Пуснаха Стоян Колев под домашен арест
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
СЗО предупреди, че Европа отново е епицентър на пандемията от COVID-19.
препоръчано
До февруари, броят на починалите на стария континент може да се увеличи с още половин милион души, каза шефът на СЗО за Европа и обвини за това недостатъчният брой хора, които се ваксинират.
Облекчаването на част от мерките също е допринесло за увеличаване на броя на инфекциите.
През последният месец темпът на имунизация на континента постепенно спадна. В Испания обаче, 80 на сто от гражданите са ваксинирани с две дози, а в Германия и Франция - около 67 процента. България е на последните места.
Осъдиха Алла Пугачова в Русия
1053
преди 7 минути
Над 30 000 души са обявени за изчезнали след силното земетресение във Венецуела
2205
преди 27 минути
МВнР с препоръки към българските граждани, намиращи се във Венецуела
4263
преди 1 часа


