ГОРЕЩО
Евгени Михайлов със ЗВУЧЕН ШАМАР! ДБ са превъртели - налагат милиционерски мотиви за пътуванията на Пеевски, остава да разпоредят денонощното му следене в България
ЗДРАВНИЯТ МЕНИДЖМЪНТ: На първо място сме в Европа по доплащане от джоба на пациентите, но инфлацията при лекарствата...
ПАДЕНИЕТО НА БЪЛГАРИЯ! Умирали са хиляди за знамето ни - във вторник то бе стъпкано в калта на Бангаранга и изхвърлено на боклука
СПЕЦИАЛНО ЗА ПИК! Георги Марков: ЕС е на две скорости - наградиха Меркел, а гонят мигрантите
ТЕЦ "Бобов дол" с официална позиция във връзка със санкцията на МОСВ за временно спиране на Енергиен котел №2
Азия
Си Дзинпин: Всички въпроси в Южнокитайско море трябва да бъдат решавани по мирен път
2936
на 07.11.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Президентът на Китай Си Дзинпин заяви, че всички въпроси в Южнокитайско море трябва да бъдат „решавани по мирен път, по пътя на преговорите“, предаде Xinhua, цитирана от Фокус.
препоръчано
„Спазването на териториалния суверенитет и морското право представляват отговорност за правителството на Китай. Свободното движение на кораби и самолети през Южнокитайско море никога не е било проблем и няма да бъде“, заяви Си Дзинпин.
„Китай кани другите страни да вземат участие в мирното развитие на региона“, добави китайският президент.


