BG EN

Си Ен Ен гръмна: Венецуела продава паспорти на терористи

СВЕТЪТ ДНЕС

Си Ен Ен гръмна: Венецуела продава паспорти на терористи

7392
на 09.02.2017
Си Ен Ен гръмна: Венецуела продава паспорти на терористи
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Разследване на американския телевизионен канал Cи Ен Ен проведено съвместно с екипи на испанския клон на медията, са направили едногодишно разследване, което дава основание да се стигне до заключение, че властите на Венецуела вероятно издават паспорти на лица, които имат връзки с тероризма.

препоръчано

Журналистите са констатирали сериозни нередности в процедурите за издаване на паспорти и визи, включително и такива, в резултат на които документите са давани на хора с контакти сред терористите.

Разкрита е схема, в която посолства на латиноамериканската държава продават визи и паспорти за хиляди долари.

Очаквано, правителството в Каракас е отрекло обвиненията.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК