BG EN

Сигнал за ебола вдигна "на крак" полицията в Чехия

СВЕТЪТ ДНЕС

Сигнал за ебола вдигна "на крак" полицията в Чехия

4568
на 12.10.2014
Сигнал за ебола вдигна на крак полицията в Чехия
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

В чешката полиция е бил получен сигнал, че на централната железопътна гара има човек от Гана и той е болен. Полицейски части за бързо реагиране затворили в събота късно вечерта централната железопътна гара, заради подозрения, че един от пътниците, пристигнал от Гана, може да е заразен с ебола, съобщи говорителят на полицията Андреа Зоулова, предаде агенция "Фокус", позовавайки се на ТАСС.

„Ние взехме мерки, след като ни съобщиха, че на гарата има човек от Гана, който е болен. Към мястото са изпратени спасители, главният санитарен лекар на страната е информиран”, казва тя. 

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Харизанов с горещи новини пред ПИК TV за тол таксите: Няма увеличение, въвежда се екологичен принцип „замърсителят плаща повече“ (ВИДЕО) Георги Харизанов с горещи новини пред ПИК TV за тол таксите: Няма увеличение, въвежда се екологичен принцип „замърсителят плаща повече“ (ВИДЕО)
ново
Днес: 117
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК