ГОРЕЩО
Нови ЗЛОВЕЩИ РАЗКРИТИЯ по случая "Петрохан" - убитите завели 13-годишно дете в Мексико, издирваният Калушев бил духовен водач на сектата (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Виктор Димчев шокиращо за случая "Петрохан": Това е секта, правили са оргии! Синът на Яни Микулев се е хвалил пред своя съученичка, че има богат любовник. Има и клипчета от хижата. Мъжете от ППДБ са преки участници в тези събития (ВИДЕО)
НОВИ РАЗКРИТИЯ: Убитите рейнджъри наредени до кучешка колиба край хижата като при ритуална екзекуция - няма следи от влачене на телата
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Бившият полицейски началник Ангел Цанков с екшън коментар как Бойко Рашков разби структурите на МВР и подготви почвата за рейнджърите от Петрохан (ВИДЕО)
ВКС С ПОРЕДНО СКАНДАЛНО РЕШЕНИЕ: Намали присъдата на пиян и без книжка, убил семейство на “Тракия“
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Защитникът на Исландия Рагнар Сигурдсон призна, че мечтае да облече фланелката на някой от отборите в английската Висша лига. Бранителят бе определен за най-добър играч във вчерашния двубой Исландия - Англия, който завърши със знаменита победа на отбора от малката скандинавска страна.
препоръчано
30-годишният Сигурдсон вкара първия гол във вратата на британците. "Дали мога да напусна Краснодар? Да, винаги съм мечтал да играя в Премиършип, не съм крил това.
Досега преговори не е имало, но ако се появи такава възможност, задължително ще се възползвам от нея, въпреки че в Краснодар ме устройва всичко", каза защитникът. Неговият действащ контракт с руския отбор е до лятото на 2018 г.
свързани новини
Гилфи Сигурдсон: Не ни пука от Англия
22061
на 23.06.2016
ОФИЦИАЛНО: Англия има нов мениджър!
20574
на 22.07.2016
Реал подписва с приятел на Роналдо, "белите" вадят огромна сума
25055
на 19.07.2016
Роналдо със специално обръщение към феновете си
23952
на 19.07.2016
Нови подробности за контузията на Роналдо, Пайе го "съсече" сериозно
29188
на 18.07.2016


