BG EN

Силен вятър затвори временно пристанището в Бургас

Региони

Силен вятър затвори временно пристанището в Бургас

3466
на 27.06.2014
Силен вятър затвори временно пристанището в Бургас
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Пристанище Бургас е временно затворено за маневри поради силен вятър, съобщиха от порта.13.7 м/сек е скоростта на вятъра в пристанището, а на пориви достига до 15.4, пише агенция "Фокус".

препоръчано

От община Бургас още вчера предупредиха за силния вятър. Местната администрация съветва бургазлии да не излизат ако не се налага и да внимават от къде преминават.

Преди минути силния вятър събори част от короната на дърво падна на ул. „Оборище” в Бургас.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 21 декември: Близнаците и Везните да чакат пари, Рибите да не пътуват САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 21 декември: Близнаците и Везните да чакат пари, Рибите да не пътуват
ПИК TV x
СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО) СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО)
ново
Днес: 82
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК