BG EN

Силиконови страшилища на конкурс в Бургас

ФОТОГАЛЕРИЯ

Силиконови страшилища на конкурс в Бургас

45713
на 07.01.2014
Силиконови страшилища на конкурс в Бургас
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Сръбските кралици на силикона Тияна Джуричич и Ивана Сирена ще взривят Бургас следващия месец. Двете плеймейтки ще бъдат сред ВИП гостите на конкурса Best Erotic Model, който този път ще се проведе край морето.

препоръчано

Силиконките са истински хит в нощните заведения на западната ни съседка. Двете са известни само с това, че са известни, а и ченямат нищо естествено по тялото си. Наблъскани са със силикон в бюста и в устните, имат имплантирани скули, операции на носа, брадичките и дупетата.

Организаторът на събитието Фавиол Сефери вече преговаря с белградските силиконки и засега те са потвърдили участие в родния конкурс. „Определено ще бъдат една от атракциите на вечерта", коментира Сефери.

Накипрени в оскъдни дрешки, с крещящи тюркоазени лещи, с екстеншъни в косана, Тияна и Ивана не остават незабелязани в нощните барове, които посещават. Любопитното е, че въпреки откровено стряскащият им вид, голяма част от интернет потребителите не виждат нищо лошо в това как изглеждат.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Прочетете топ хороскопа на Алена за 13 декември - Овните се радват на успехи, Девите да бъдат предпазливи САМО В ПИК: Прочетете топ хороскопа на Алена за 13 декември - Овните се радват на успехи, Девите да бъдат предпазливи
ПИК TV x
Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО) Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО)
ново
Днес: 51
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК