ГОРЕЩО
Иван Таков от БСП ЗАНУЛИ Васил Терзиев: Разхожда се по жълтите павета, останалите софиянци газят в боклука
ПЪРВО В ПИК! Пеевски пред актива в Кърджали: Утре по мирен начин ще изразим нашата воля за една мирна и спокойна България! (ВИДЕО)
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
Атанас Зафиров: Броят на младите роми със средно образование се е повишил
ГОРЕЩО В ПИК! Любимата адвокатка на ПП Ина Лулчева брани братя Бобокови в съда - прокуратурата призовава 216 свидетели по делото за боклука (СНИМКИ/ВИДЕО)
Африка
Силите за сигурност водят сражение с въоръжени нападатели в столицата на Буркина Фасо
3229
на 16.01.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Силите за сигурност на Буркина Фасо водят сражение с група въоръжени мъже в бизнес-центъра на столицата Уагадугу, предаде Reuters, цитиран от "Фокус". Сражението се води в района на хотел „Сплендид“.
Очевидци съобщават, че въоръжени мъже подпалили няколко автомобила край хотела и стреляли във въздуха, за да прогонят хората.
По непотвърдена информация, нападателите са взели заложници. Има и загинали.
препоръчано


