ГОРЕЩО
Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО)
Шкварек го разобличи: Иво Мирчев направи открит плонж в няколко студиа към новия скут, в който копнее да скочи
Виктор Димчев С ЕКШЪН АНАЛИЗ за ПИК TV: ГЕРБ и ДПС-Ново начало ще бъдат значим фактор и при следващи избори. ППДБ ще трябва да работят с тях (ВИДЕО)
ШАШ И ПАНИКА: Голямо шубе подгони ПП, Денков кандърдисва Радев да не скача на избори
СЕНЗАЦИОННА ВЕРСИЯ! Оставката на правителството спря създаването на протестна партия, която да служи като патерица на ППДБ и Румен Радев
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Над региона на морската столица се разрази буря. Отделни пориви на вятъра достигнаха 14 метра в секунда. Щетите обаче са минимални, предаде БНР. Паднало дърво повреди автомобил в кв. Владиславово.
препоръчано
Летището във Варна временно спря излитанията. В неделя вечерта продължиха валежите и на други места в страната. Най-много дъжд, придружен с градушка с диаметър около 5 мм се изля над Сливен, съобщи Институтът по метеорология и хидрология към БАН. През нощта остава облачно, в утрешния ден синоптиците предвиждат увеличени възможности за гръмотевични бури, възможни са градушки.
свързани новини
Дете е с опасност за живота след катастрофа във Варна
11913
на 12.06.2016


