ГОРЕЩО
ГОРЕЩО В ПИК TV! Евродепутатът Емил Радев: Схемите в "Баба Алино" са ставали под широко затворените очи на Благомир Коцев (ВИДЕО)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! ЕП свали имунитета на Никола Минчев
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Диана Дамянова с екшън коментар за президентските избори и мераците на Кандев и Христанов: Йотова ще е на балотаж с голяма преднина, ако бъде подкрепена от Радев (ВИДЕО)
ПИК TV! Мирослав Найденов: "Кошница с грижа" е добра инициатива, стига да не се изкривява по веригата и да го отнасят най-малките (ВИДЕО)
Арестуваха влогъра Стоян Колев
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Сравнително силна геомагнитна буря ще ни връхлети в събота. Според данните от Националната агенция за океански и атмосферни изследвания на САЩ (NOAA), тя ще е от клас G1-G2.
препоръчано
Възможни са слаби смущения в комуникационните мрежи и дори прекъсване на Интернета на места в Азия и Европа.
Засега прогнозите са за средна по сила геомагнитна буря, но астрономите предупреждават, че две големи слънчеви петна се обръщат към Земята, съобщава "Метео балканс".
свързани новини
Геомагнитна буря ни връхлита утре
18162
на 07.05.2023
Връхлита ни мощна геомагнитна буря
17581
на 17.04.2023
Хванаха непълнолетен с нерегистриран мотопед и без книжка във Великотърновско
1617
преди 9 минути
Пламен Тодоров е назначен за директор на АДФИ
4339
преди 19 минути
Жена задигна пари от чанта на дете на площадка в Павликени
4041
преди 39 минути


