ГОРЕЩО
Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО)
Бившият евродепутат Асим Адемов прозря истината за катастрофалния резултат на ГЕРБ - не е заради ППДБ и ДПС, а заради тези вътрешнопартийни грешки
Проф. Киров: Радев има поне два варианта за правителство, той ще е премиерът
ГЕОПОЛИТИЧЕСКИ АЛГОРИТЪМ! Петър Кичашки: Тръмп ще излезе от Иран, постигнал своите цели, стратегията му е печеливша
АНАЛИЗАТОРИ: Хората очакват да живеят по-добре - това е основният мандат. Реалната реформа ще се познае по действията, а не по заявките
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Земни трусове с магнитуд от 5,1 и 5,8 степен разтърсиха бреговете на Южния остров в Нова Зеландия в промеждутък от 5 минути, съобщи Геологическата служба на САЩ. Епицентърът на първия трус е бил на около 52 км югоизточно от град Бленъм на източното крайбрежие на Южния остров, на дълбочина 8,8 км.
препоръчано
Вторият трус е бил с епицентър близо до първия, на около 15 км североизточно от град Каикоура, на дълбочина 14,8 км. До момента няма данни за жертви и разрушения. В неделя в Нова Зеландия стана мощно земетресение с магнитуд от 7,5 степен, при което загинаха 2 души. Премиерът Джон Кий съобщи за големи разрушения на инфраструктурата в източните райони на страната.
свързани новини
Българка за ада в Нова Зеландия: Не съм спала, изплашена съм до смърт
12575
на 14.11.2016
УЖАС! Щетите от силния трус в Нова Зеландия са оценени на 2 милиарда долара
13769
на 14.11.2016
След адския трус: Положението в Нова Зеландия е катастрофално!
16170
на 14.11.2016
ИЗВЪНРЕДНО! Обявиха предупреждение за цунами в Нова Зеландия
15433
на 13.11.2016


