ГОРЕЩО
ИЗНЕНАДА В ГЕРБ! Георги Георгиев се отказа от депутатското място
ШЕПОТ ОТ ОТВЪДНОТО: Ивайло Калушев възкръсна в списъците за гласуване
Проф. Киров: Радев има поне два варианта за правителство, той ще е премиерът
НАПРЕЖЕНИЕТО СЕ ПОКАЧВА: В ДБ се гневят на Асен Василев: Лиши ни от Явор Божанков, сега е на път да ни лиши и от Манол Пейков
СЛЕД ОСТАВКАТА НА САРАФОВ: Няма вече биричка пред Съдебната палата за армията от безработни бойци и командири от тихия фронт
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
125 км/час достигнаха поривите на вятъра в Сливен и Сливенско. Щетите на повечето места са отстранени, но част от покрива на детска градина “Синчец“ е разрушен.
препоръчано
“Сградата е стара. Единственият достъп до покрива е през една от терасите със стълба“, обясни пред Би Ти Ви Мария Иванова, директор на детската градина.
“Надяваме се днес да се отстранят щетите, защото, ако има дъждове, ще завали в занималните. Нямаме въздушна възглавница и водата ще тече в самата занималня“, добави тя.
свързани новини
Силният вятър събори покрива на детската градина в Ново село край Пловдив
6272
на 30.11.2021
Ураганен вятър събори покрива на Военно окръжие във Враца
13311
на 15.05.2020
Това не е първи инцидент в детската градина заради силния вятър. Преди години соларните панели на покрива са били съборени от поривите.
28 нови случая на морбили за седмица в област Враца
2655
преди 33 минути
Казаха има ли опасност от разпространението на антракс
6197
преди 4 часа
Тежка градушка удари Русе (ВИДЕО)
28221
преди 21 часа


